Loading Üritused

« All Events

  • Ürituse sündmus on möödas.

AIRE klubi #12

15 veebruar, 15:30 - 18:00

Kutsume teid järjekorras kaheteistkümnendale Tehisintellekti- ja robootikakeskus AIRE klubiüritusele, kus põhifookuses ei ole ainult rahas mõõdetavad väärtused, vaid tehisintellekti ja robootikaalased teadmised tööstussektori kriisiolukorrast väljapääsu leidmiseks.

Värske statistikaameti info näitab jätkuvat ebastabiilsust töösuhetes, eriti just töötlevas tööstuses. Investeeringud tööjõu digiteerimisalaste teadmiste kasvu ei tohiks pidurduda, vaid oluline on teadmistes ja analüüsivõimes näha teed langusest välja.

Millised võtted aitavad tööstussektoril raskel ajal ellu jääda? AIRE keskusel on pakkuda mitmeid võimalusi, mis mitte lihtsalt ei aita kaasa digiteerimisele, vaid võivad pakkuda uue vaate leidmaks lahendusi raskes majandusolukorras võitjana välja tulemiseks. Keskendume AIRE klubis erinevatele tehisintellekti- ja robootikaalastele kursustele, mis võtavad arvesse sihtgrupi vajadusi. Kogemuslugudele tuginedes innustame investeerima uutesse teadmistesse, mis esmapilgul asuvad kriisiolukorras prioriteetide nimistu tagumises pooles, kuid pikas perspektiivis kindlustavad jalgealuse konkurentsivõime kasvuks.

Tule avasta innovatiivseid võimalusi, mida pakub Tartu Ülikool Delta keskuses koostöös tehisintellekti- ja robootikakeskuse AIRE´ga.

Programm

15:30 Saabumine ja suupisted

16:00 – 16:10 Tartu Ülikooli rektor Toomas Asseri tervitussõnad

16:10 – 16:55 Paneelvestlus teemal “Kõige kasulikumad koolitused kriisiajal”.
Moderaator: Toomas Tammer, Venten OÜ
Panelistid: Merilin Ednasevski, ABB Baltikumi personalijuht; Madis Kiisk, GScan juhatuse liige ja Janar Tammjärv, Klar Home OÜ tegevjuht.

16:55 – 17:10 AS Dale Ld. teekonna praktiline näitlikustamine – kuidas AIRE aitab ettevõtet digiteerimisel, automatiseerimisel ning tehisintellekti- ja robootikalahenduste kasutuselevõtul / Erki Ala, tootmise planeerija & Evelin Ebruk, AIRE keskus.

17:10 – 19:00 Võrgustumine ja suupisted

18:00 on võimalik osaleda Delta keskuse tuuril. Eelregistreeru SIIN.

19:00 Ürituse ametlik lõpp

AIRE klubi Tartus toimub Tartu Ülikooli Delta keskuses, ruum 2049, II korrus

AIRE klubi üritus on kõigile tasuta, vajalik eelregistreerumine registreeru nupukese alt.

AIRE klubi on ürituste seeria, mille eesmärk on luua vaba ja vahetu keskkond robootika ja tehisintellekti valdkonna huvilistele kogemuslugude jagamiseks ning omavaheliseks suhtlemiseks ja võrgustumiseks. Oodatud on kõik huvilised ning tööstusettevõtete, teadus- ja arendusasutuste, IT- ja elektroonikaettevõtete, erialaliitude, tugiorganisatsioonide ja rahastajate esindajad.

Tehisintellekti- ja robootikakeskus AIRE keskust kaasrahastab Euroopa Liidu Digitaalse Euroopa Programm (European Digital Innovation Hubs ehk EDIH programm) ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (AI & Robotics Estonia – EDIH, projekti number 101083677).

Detailid

Kuupäev:
15 veebruar
Aeg:
15:30 - 18:00
Üritus kategooria:

Korraldaja

Helen Jõesaar
Telefon:
+372 5220426
E-mail:
helen.joesaar@ut.ee

Toimumiskoht

Tartu Ülikooli Delta keskus
Narva maantee 18
Tartu, Tartu maakond 51009
+ Google Map

Detailid

Kuupäev:
15 veebruar
Aeg:
15:30 - 18:00
Üritus kategooria:

Korraldaja

Helen Jõesaar
Telefon:
+372 5220426
E-mail:
helen.joesaar@ut.ee

Toimumiskoht

Tartu Ülikooli Delta keskus
Narva maantee 18
Tartu, Tartu maakond 51009
+ Google Map