Skip to content

Tehisintellekti- ja robootika-keskus AIRE...

AIRE toob kokku tööstusettevõtted, lahenduste pakkujad, ülikoolid ja teaduspargid, kes kõik töötavad pühendunult ühe eesmärgi nimel. AIRE seisab kogu Eesti tööstuse arengu ja innovatsiooni eest.

...on loodud Eesti tööstusettevõtete konkurentsivõime tõstmiseks. Siit leiab nii inspiratsiooni kui praktilisi ülikoolides sündinud teadmisi, kuidas testida ja rakendada tehisintellekti ning robootika lahendusi oma ettevõttes.

AIRE on tulevikus Eesti riigi ettepanekul osa EDIH (European Digital Innovation Hubs) võrgustikust, tänu millele saame Eestisse tuua ka uusi teadmisi oma partneritelt (200+ keskust üle Euroopa).

ÜRITUSED

DEMOPROJEKTIDE TUTVUSTUSED

Play Video
Play Video

Millisest spetsiifilisest koolitusest on Sinu tööstusettevõte huvitatud?

Jaga meiega oma mõtteid ja vajadusi, et saaksime AIRE programmi vastavalt ettevõtete otsestele vajadustele kujundada! Pange kirja ka kontakt, kui soovite, et teavitaksime Sind vastavast koolituse saabumisest.

SUBSCRIBE TO THE NEWSLETTER

If you are interested in what AI & Robotics Estonia AIRE – artificial intelligence and robotics hub does, then subscribe to the newsletter

GET IN TOUCH

If you are interested in what AI & Robotics Estonia AIRE – artificial intelligence and robotics hub does and would like to get involved with some of our services, then get in touch and tell us what we can do for you. Then we can get straight to the point when we contact you.